Nakope.sk - Agregátor inzerátov a inzertných portálov

Navigácia na stránke

Skočiť na obsah stránky
Skočiť na navigáciu
Skočiť na vyhľadávanie
Skočiť na koniec stránky

« krok späť

Realfinn Exkluzívne -predaj 2 izbový byt centrum Nové Zámky

Kategória: Reality » Predaj » Byty
67 000,00€
Bazoš.sk
Ponuka / Predám
4.2.2020 10:17

Ponúkame Vám exkluzívny predaj veľkého 2 izbového bytu v OV v centre Nových Zámkov. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu a dispozične pozostáva z 2 nepriechodných izieb, kuchyne, špajze, predsiene, komory, kúpeľne a samostatnej toalety. Byt prešiel v r. 2015 čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, podlahy sú v kombinácii laminát a keramická dlažba, murované jadro, stierky, interiérové dvere, nové vchodové dvere a rekonštrukcia kúpeľne. Byt je svetlý, priestranný a má úžitkovú plochu 61 m2. Za bytovým domom sa nachádza veľké parkovisko. Bytový dom sa nachádza v blízkosti trhoviska a má k dispozícii kompletnú občiansku vybavenosť. Maklér odporúča!

V prípade záujmu ma kontaktujte na*****, prípadne *****


HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU KOLEGOV - OBCHODNÍKOV S REALITAMI.

STE SKÚSENÝ MAKLÉR A NIE STE SPOKOJNÝ S VAŠIM FINANČNÝM OHODNOTENÍM? STE OBCHODNÍK? ZAVOLAJTE NÁM.

MOTIVAČNÉ ODMEŇOVANIE, 80% z provízie

INFO: https://profesia.sk/praca/realfinn/O*****Tešíme sa na spoluprácu, bližšie informácie radi poskytneme na*****, prípadne nám pošlite e-mail, SMS a my sa s Vami skontaktujeme.


Kontaktné údaje

REALFINN - REALFINN s.r.o.
Nové Zámky
Zobraziť inzerát a kontakty Žiadosť o zmazanie neplatného inzerátuKontaktné údaje sú dostupné len na pôvodnom inzertnom portáli. Pre ich zobrazenie, prosím kliknite na odkaz "Zobraziť pôvodný inzerát" vyššie.
Prevádzkovateľ Nakope.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah inzerátu. Inzeráty sú automaticky preberané zo zdrojových inzertných portálov v nezmenenej forme. Ich platnosť je maximálne 30 dní alebo do zmazania na pôvodnom inzertnom portáli (a po nahlásení pomocou tlačidla "Žiadosť o zmazanie neplatného inzerátu" na Nakope.sk).

Fotografie inzerátu


Jarná turistika v Nízkych Tatrách

Jazero v Krpáčove

Chata so saunou v krásnom prostredí v blízkosti Nízkych Tatier.


Navigácia
Navigácia na stránke

Skočiť na začiatok stránky
Skočiť na obsah stránky
Skočiť na navigáciu
Skočiť na vyhľadávanie