Nakope.sk - Agregátor inzerátov a inzertných portálov

Navigácia na stránke

Skočiť na obsah stránky
Skočiť na navigáciu
Skočiť na vyhľadávanie
Skočiť na koniec stránky

« krok späť

Realfinn predaj rodinný dom Andovce

Kategória: Reality » Predaj » Domy
116 000,00€
Bazoš.sk
Ponuka / Predám
4.2.2020 10:18

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Andovce na pozemku o rozlohe 600 m2. Jedná sa o tehlový dom so sedlovou strechou, postavený v r. 1995. Dom pozostáva z 2 podlaží: na prízemí sa nachádza vstupná chodba, priestranná hala, obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC, poschodie : 3 nepriechodné izby, hala a kúpeľňa s WC. Dom je napojený na všetky IS. Kúrenie je v dome podlahové cez plynový kotol,doplnkové vykurovanie cez krb na tuhé palivo, odpadová voda je riešená žumpou. Pod celým domom sa nachádzajú pivničné priestory. Dom je v pôvodnom stave, má vymenené plastové okná a novú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi. V záhrade sa nachádza rozostavaná stavba garáže. Obec Andovce sa nachádza iba 2 km od Nových Zámkov a má dostupnú občiansku vybavenosť. Cena*****€

V prípade záujmu ma kontaktujte na*****, prípadne *****


HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU KOLEGOV - OBCHODNÍKOV S REALITAMI.

STE SKÚSENÝ MAKLÉR A NIE STE SPOKOJNÝ S VAŠIM FINANČNÝM OHODNOTENÍM? STE OBCHODNÍK? ZAVOLAJTE NÁM.

MOTIVAČNÉ ODMEŇOVANIE, 80% z provízie

INFO: https://profesia.sk/praca/realfinn/O*****Tešíme sa na spoluprácu, bližšie informácie radi poskytneme na*****, prípadne nám pošlite e-mail, SMS a my sa s Vami skontaktujeme.


Kontaktné údaje

Ing. Andrea Bödörová - Komerčn
Nové Zámky
Zobraziť inzerát a kontakty Žiadosť o zmazanie neplatného inzerátuKontaktné údaje sú dostupné len na pôvodnom inzertnom portáli. Pre ich zobrazenie, prosím kliknite na odkaz "Zobraziť pôvodný inzerát" vyššie.
Prevádzkovateľ Nakope.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah inzerátu. Inzeráty sú automaticky preberané zo zdrojových inzertných portálov v nezmenenej forme. Ich platnosť je maximálne 30 dní alebo do zmazania na pôvodnom inzertnom portáli (a po nahlásení pomocou tlačidla "Žiadosť o zmazanie neplatného inzerátu" na Nakope.sk).

Fotografie inzerátu


Jarná turistika v Nízkych Tatrách

Jazero v Krpáčove

Chata so saunou v krásnom prostredí v blízkosti Nízkych Tatier.


Navigácia
Navigácia na stránke

Skočiť na začiatok stránky
Skočiť na obsah stránky
Skočiť na navigáciu
Skočiť na vyhľadávanie