Nakope.sk - Agregátor inzerátov a inzertných portálov

Navigácia na stránke

Skočiť na obsah stránky
Skočiť na navigáciu
Skočiť na vyhľadávanie
Skočiť na koniec stránky

Vlastníte inzertný portál?

Pre vlastníkov inzertných portálov ponúkame spoluprácu v podobe exportu inzerátov z inzertných portálov do agregátora Nakope.sk.

Postup môže vyžadovať modifikáciu niektorých častí inzertného portálu. V optimálnom prípade len pridanie výpisu inzerátov vo formáte XML. Príklad XML výstupu nájdete v sekcii XML vzor.

Pre zjednodušenie celej implementácie sme pre vás pripravili triedu v jazyku PHP (pre verziu 5.3), ktorá vám ušetrí čas a upozorní vás na základné chyby počas implementácie. Zdrojový kód tejto triedy, ako aj funkčné príklady, pre prácu s ňou nájdete v sekcii Príklady v jazyku PHP. Popis akceptovaných atribútov inzerátu a ich formátu nájdete v podsekcii Popis atribútov a formátu.

V prípade akýchkoľvek problémov alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.


Vlastníte e-shop prípadne inak zameraný webový portál?

Nakope.sk vám ponúka reklamnú spoluprácu ušitú na mieru. Štandardné bannerové reklamy už nie sú natoľko účinné ako v minulosti. My vám vieme zabezpečiť individuálne riešenie, s ktorým budete určite spokojní. Inzercia vo forme zvýraznených inzerátov, prípadne obrázkových odkazov vo vybraných sekciách portálu, zobrazenie obsahu len v súvisiacich kategóriách a podobne. 

Príklad:
Vlastníte autoservis, ktorý by ste chceli dostať do povedomia ľudí prostredníctvom cielenej reklamy na Nakope.sk.

Možné riešenie:
Zaradíme textový alebo obrázkový hypertextový odkaz do kategórie Auto (a všetkých jej podkategórií). Zároveň zobrazíme vašu reklamu v prípade, že používateľ vyhľadáva v inzerátoch kľúčové slová "auto", "autodiely", "autoservis" a podobne...

Reklamná spolupráca u nás vždy závisí od individuálnej dohody s vami. Pokiaľ vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás.Navigácia
Navigácia na stránke

Skočiť na začiatok stránky
Skočiť na obsah stránky
Skočiť na navigáciu
Skočiť na vyhľadávanie